Odmładzamy Poznań. Fotoodmładzanie.

Zmęczenie oraz stresujący tryb życia szybko mają odbicie na naszej twarzy. Tworzące się w chwilach stresu bardzo aktywne wolne rodniki niszczą białka i lipidy, co sprzyja chorobom serca, nadciśnieniu tętniczemu, bezsenności, nerwicy i depresji. Skóra jest jednym z pierwszych narządów, na którym stres pozostawia wyraźne oznaki. Na skutek stresu zaburzone zostaje oddychanie komórkowe, co sprawia, że cera traci blask i właściwy koloryt, a pod oczami pojawiają się sińce. Tworzące się wówczas wolne rodniki niszczą włókna kolagenu i elastyny w skórze, co doprowadza do utraty jej elastyczności i sprężystości oraz pogłębieniu zmarszczek.
Przemyślana pielęgnacja skóry twarzy, w połączeniu z zabiegami medycyny estetycznej, może „zdjąć” z niej kilka lat. Efekty przeprowadzanych zabiegów są sprawą indywidualną. Najlepsze rezultaty przynoszą kuracje, w których kilka metod wspiera się nawzajem. Program anty-aging powinien być dobierany indywidualnie, w zależności od potrzeb skóry pacjentki(ta).
Podstawą rozpoczęcia odmładzania jest zadbanie o skórę. Aby zabiegi medycyny estetycznej przyniosły oczekiwany efekt, skóra musi być jędrna i gęsta, potem dopiero można usuwać zmarszczki oraz przebarwienia.
Kurację najlepiej zacząć od peelingów. Należy w tym miejscu przypomnieć zasadę mówiącą, że złuszczanie skóry należy wykonywać dwa razy w roku w serii.

Następnym krokiem jest fotoodmładzanie.

W tym celu stosujemy Aplikator SR firmy Syneron – Fotoodmładzanie IPL™ + Rf (radio frequency). Zabieg aplikatorem często nazywany jest również RENEW.
Fotoodmładzanie jest skuteczną i bezpieczną metodą odnowy skóry.
Fotoodmładzanie IPL™ jest jedyną procedurą przeznaczoną do równoczesnego, nieinwazyjnego wygładzania skóry i usuwania złożonych zmian związanych z foto-starzeniem.
Leczenie wykonuje się przy użyciu specjalnie opracowanych parametrów, nie powodujących skutków ubocznych (np. plamicy). Stosowane zabiegi dają kontrolowaną, stopniową poprawę wyglądu skóry. Zabiegi mogą być wykonywane na twarzy, szyi, klatce piersiowej i dłoniach.
Żadna inna technologia nie umożliwia jednoczesnej realizacji wszystkich niżej podanych zasad fotoodmładzania:
– usuwa rumień, wypieki, trądzik różowaty, poszerzone naczynka i płytko położone małe naczyniowe zmiany chorobowe (zmiany naczyniowe na twarzy)
– usuwa piegi, melanodermę oraz inne zaburzenia pigmentacji skóry spowodowane foto-starzeniem
– usuwa drobne zmarszczki i wygładza skórę
– dzięki wykonywaniu zabiegu na całej twarzy daje jednorodny efekt ogólnej poprawy wyglądu skóry twarzy
– nie wymaga od pacjenta rezygnacji z normalnego trybu życia
Raz jeszcze warto podkreślić – IPL™ firmy Syneron, dzięki szerokiemu spektrum emitowanych fal świetlnych, jednocześnie wygładza skórę oraz usuwa zmiany naczyniowe i pigmentowe, nadając całej twarzy pacjentki(ta) pożądany, młody wygląd.
Ważnym elementem dla pacjentki(ta), decydującej się na wykonanie zabiegu, jest fakt, iż skóra dzięki chłodzeniu aplikatora oraz kontroli temperatury jest zabezpieczona przed poparzeniem.
Kontrolę temperatury skóry posiadają tylko aparaty wykonane w technologii ELOS™ Active Dermal Monitoring™.

Fotoodmładzanie aparatem wykorzystującym technologię ELOS™ Active Dermal Monitoring™ wykonywane jest w GLAMOUR w Przeźmierowie k./Poznania. W kolejnym wpisie szerzej zostanie poruszony temat Aplikatora ST IR&RF.

One comment

  1. Notka wnosi dużo nowego do tematu, bardzo podoba mi się takie spojrzenie.
    Gratuluje Twojej strony i mam nadzieje, że wciąż będzie się rozwijała.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s