Mezoterapia bezigłowa NNM™- redukcja cellulitu

Zabiegiem cieszącym się dużą popularnością, wykonywanym w Day Spa Glamour jest mezoterapia bezigłowa.

Medycyna coraz częściej korzysta z nowoczesnych technologii, co stwarza szansę opracowywania nowych systemów zabiegów. W ostatnim czasie duże uznanie zdobył System NNM™ LIPO KONTOUR, który umożliwia w sposób nieinwazyjny rozpuszczanie tkanki tłuszczowej i zwalczanie cellulitu. Lipo Kontour NNM to nieinwazyjny medyczny system, będący nowoczesną alternatywą do klasycznych inniekcyjnych zabiegów mezoterapii czy lipolizy.
System Lipo Kontour No-Needle Mesotherapy™ (NNM™) bazuje na nowej technice o nazwie Aquaforeza™, w której technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne pomagają skutecznie reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne mające wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Procesy te obejmują mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi.


W procesie Aquaforezy™ wykorzystuje się synergiczny efekt stymulacji laserowej i wpływ aktywnych substancji (tzw. koktajli) na tkankę głęboką. Specjalnie opracowane środki o działaniu miejscowym, zmieszane z przewodzącym żelem, tworzą substancje aktywne o silnym działaniu nawilżającym, przeciwutleniającym, stymulującym metabolizm i przede wszystkim rozpuszczającym tkankę tłuszczową.
Aquaforeza™ sprawia, że substancje te są równomiernie rozprowadzane w leczonych tkankach.

Bezigłowa mezoterapia NNM jest alternatywą dla klasycznej mezoterapii.Skóra posiada szereg „wejść”, które pozwalają na przenikanie pewnych substancji w głąb: są to mieszki włosowe oraz gruczoły potowe i łojowe. Jednak „wejścia” te są nierównomiernie rozłożone na powierzchni skóry i zbyt małe, żeby umożliwić wchłanianie substancji o działaniu miejscowym. Przy zabiegu bezigłowej mezoterapii NNM™ przez skórę pacjentki pokrytą żelem przewodzącym, który zawiera substancje aktywne eliminujące zmiany wywołane starzeniem, przenikają złożone impulsy elektryczne. W pierwszym etapie zabiegu impulsy elektryczne rozszerzają te niewielkie otwory, umożliwiając transport substancji aktywnych w głąb skóry. Składniki substancji aktywnych mają silne działanie przeciwutleniające, odżywiające, regenerujące i nawilżające warstwę mezodermalną skóry. W kolejnym etapie impulsy elektryczne o innym charakterze wpływają na drenaż limfatyczny toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii, pobudzając naturalne zdolności naprawcze skóry. Ponadto impulsy te poprawiają przepływ krwi, co ma podstawowe znaczenie dla wytwarzania kolagenu odpowiedzialnego za gładką powierzchnię skóry i nadającego jej elastyczność.

Zabieg trwa od 30 do 60 minut, w zależności od obszaru poddawanego zabiegowi. Mezoterapia bezigłowa jest metodą bardzo przyjazną dla pacjentek, nie odczuwają po nim żadnego dyskomfortu. Po zakończeniu zabiegu pacjentka może natychmiast wrócić do normalnych czynności. Żeby osiągnąć oczekiwane rezultaty konieczne jest przeprowadzenie serii 8-10 zabiegów. Pierwsze, wyraźne efekty można zaobserwować już po 5 lub 6 sesjach.

Day Spa GLAMOUR

tel. + 48 (61) 814 15 35
tel. + 48 695 925 277


One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s