eMatrix w Poznaniu

eMatrix to jedyne urządzenie dające trwały i naturalny efekt regeneracji skóry, widoczny już po pierwszym zabiegu. Urządzenie działa jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę jędrności i napięcia. Zapewnia likwidację zmarszczek, blizn i rozstępów, wyrównanie powierzchni i kolorytu skóry oraz poprawę jej napięcia.

em1

Uzyskujemy to poprzez punktową ablację, koagulację oraz objętościowe podniesienie temperatury tkanek skóry. eMatrix to skuteczny zabieg odmładzający, który nie wymaga znieczulenia i nie generuje ryzyka poparzeń i wtórnych przebarwień.

Dzięki wykorzystaniu frakcyjnego bipolarnego prądu o częstotliwości radiowej (RF), następuje silne, punktowe podgrzanie głębszych warstw skóry, z minimalnym uszkodzeniem naskórka. Skóra pobudzona przez ciepło ulega przebudowie, co prowadzi do jej pogrubienia i regeneracji tkanki łącznej oraz realnego odmłodzenia jej wyglądu.

eMatrix sprawdza się nie tylko jako zabieg na twarz (zmarszczki na czole, lwia zmarszczka, zmarszczka palacza, bruzdy nosowe, zmarszczki wokół oczu). Doskonałe efekty uzyskujemy także odmładzając skórę szyi, dekoltu, itp. Możliwość precyzyjnego sterowania parametrami oraz systemowe monitorowanie absorpcji impulsu RF przez skórę pozwala na wykonanie skutecznego i bezpiecznego zabiegu na każdym obszarze ciała.

 eMatrix to nowa jakość w zakresie terapii skóry.

Technologia wspierająca zabiegi służące regeneracji powierzchni skóry oraz poprawy jej kolorytu, struktury i elastyczności, dynamicznie rozwijała się w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Pozwoliło to na odejście od wysoce inwazyjnych, mechanicznych metod usuwania wierzchniej warstwy skóry takich, jak dermabrazja i dermabrazja laserowa do mniej inwazyjnych technologii laserów frakcyjnych.

eMatrix z wykorzystaniem prądu bipolarnego RF pozwala wykonywać zabiegi skuteczne i bezpieczne, niezależnie od karnacji skóry, opalenizny, pory roku.

Zabieg za pomocą eMatrix trwa 15 do 45 minut w zależności od wielkości obszaru na jakim działamy. W trakcie zabiegu pacjenci doświadczają łagodnego i krótkotrwałego pieczenia oraz mrowienia. Po zabiegu skóra jest czerwona, lekko spuchnięta. Efekt ten ustępuje w ciągu kolejnych 4-12 godzin Normalna pielęgnacja skóry może być wznowiona następnego dnia. Na skórze pojawiają się drobne strupki, które odpadają po kilku dniach. W tym czasie należy zwrócić szczególną uwagę na ochronę przed słońcem. Można wykonywać makijaż.

W zależności od wielkości blizny, zmarszczki lub zmiany wymaganych jest od 1 do 5 sesji. Przerwa między sesjami to 7 do 14 dni. Poprawa skóry pojawia się stopniowo w ciągu 12 tygodni po leczeniu. Jednak większość pacjentów może obserwować znaczącą, wyraźną poprawę nawet w 7 do 10 dni po zabiegu.

em2

Korzyści z leczenia eMatrixem uważa się za długotrwałe. Pacjenci leczący na przykład blizny potrądzikowe nie wymagają powtarzania zabiegów. Pacjenci leczący objawy starzenia mogą natomiast rozważyć okazjonalne sesje dla dalszego zapobiegania procesowi starzenia się skóry.

OŚRODEK CERTYFIKOWANY eMatrix dla Polski

Z przyjemnością informujemy, że ośrodkiem certyfikowanym

w zakresie zabiegów eMatrix

jest  GLAMOUR w Przeźmierowie

Ośrodek Certyfikowany to takie miejsce, gdzie zabiegi wykonywane są z najwyższą starannością, przez personel posiadający odpowiednie certyfikaty, znajomość technologii i niezbędne doświadczenie, które gwarantują osiąganie najlepszych możliwych rezultatów.

Szanowni klienci!

Doświadczenie i najwyższy poziom profesjonalizmu pracowników GLAMOUR gwarantuje, że wykonywane w nim zabiegi w pełni wykorzystują możliwości urządzenia eMatrix, zapewniając uzyskanie najlepszych z możliwych efektów.

Spa – kontakt
tel. + 48 (61) 814 15 35 lub  + 48 695 925 277
email: spa@glamourhouse.pl lub rezerwacja@glamourhouse.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s