DermaQuest w Spa Glamour

1Laboratorium DermaQuest to marka amerykańskich kosmetyków gwarantująca ponadprzeciętne rezultaty w specjalistycznej pielęgnacji skóry. Stworzył ją i wykreował w 1999 roku światowej sławy chemik – Sam Dhatt. DermaQuest to kwintesencja najnowszych osiągnięć w świecie kosmetologii i medycy przeciwstarzeniowej.

DermaQuest to pionierska marka stosująca roślinne komórki macierzyste w formie liposomów i ekstraktów roślinnych. Komórki macierzyste odgrywają ogromną rolę w medycynie regeneracyjnej, a ich odkrycie zostało okrzyknięte przełomem w świecie kosmetologii.

Marka to prekursor liposomowych formuł z peptydami biomimetycznymi i neuropeptydami. Peptydy biomimetyczne to syntetyczne związki chemiczne działające na zasadzie wiernego naśladowania naturalnych substancji sterujących w organizmie procesami metabolicznymi, oddziałującymi bezpośrednio na komórki docelowe. Neuropeptydy wykazują działanie zbliżone do działania toksyny botulinowej, przez co efektywnie redukują głębokość zmarszczek mimicznych. W formułach DermaQuest peptydy biomimetyczne występują w formie liposomów i stosowane są w ich najbardziej efektywnym stężeniu.

DermaQuest to światowy lider terapii opartych na czystym retinolu.

Retinol to czysta postać witaminy A dająca najlepsze rezultaty w terapii przeciwstarzeniowej i przeciwtrądzikowej.

DermaQuest jest jedynym laboratorium, które połączyło zaawansowaną technologię liposomów, wysokoefektywnych komórek macierzystych, czystego retinolu, witaminy C z wysoce efektywnym kwasem ferulowym.

Kwas ferulowy to bardzo silny antyoksydant, który stabilizuje substancje aktywne, zwiększa ich efektywność oraz pełni rolę naturalnego filtra UV. Na chwilę obecną jest jednym z najbardziej pożądanych antyoksydantów w formułach kosmeceutyków medycznych.

Wszystkie kosmetyki DermaQuest produkowane są w USA, nie zawierają parabenów i nie były testowane na zwierzętach.

Cennik zabiegów w Day Spa Glamour

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s