Forbes rekomenduje Glamour

FORBES od kilku lat rekomenduje Hotel Restaurację Glamour w Przeźmierowie.

FORBES to renomowany, bardzo poczytny w Polsce miesięcznik zawierający informacje ze świata biznesu, gospodarki i bankowości.

FORBES TRAVELLER to dodatek specjalny magazynu, w którym rekomendowane są hotele, restauracje oraz spa, stanowiące idealne miejsca pobytu i wypoczynku dla przedsiębiorców i kadry menedżerskiej firm, podczas podróży służbowych.

GLAMOUR forbes 24x30-page-002

for

forbes

Na tak wysoką ocenę GLAMOUR zasłużył dzięki ciężkiej, wytrwałej pracy właścicieli, Państwa Wiesławy i Dariusza Witkowskich oraz całej dobrze dobranej i profesjonalnej załogi podpoznańskiej firmy.

Otwarcie GLAMOUR nastąpiło wiosną 2004. Początkowo było to tylko spa i siłownia. Jesienią 2006 roku oddano hotel, w lutym 2008 r. restaurację, a w maju 2012 r. nową część, która powiększyła bazę hotelową i restauracyjną, wzbogacając ją o ogród wraz z placem zabaw dla dzieci.

Glamour to obiekt nowoczesny, klimatyzowany, z monitorowanym, bezpłatnym parkingiem, położony w odległości 2 km od lotniska Ławica. Jest to miejsce przytulne, gdyż właściciele kładą duży nacisk na stworzenie domowej atmosfery.

Nowoczesne Day Spa, w którym funkcjonuje 10 gabinetów kosmetycznych, wyposażone jest w najnowszej generacji urządzenia laserowe będące rewolucją w kosmetologii. Spa zaprasza także do siłowni, na różnego rodzaju zajęcia ruchowe w sali fitness oraz do sauny i gabinetów masażu.

GLAMOUR to doświadczony organizator konferencji, warsztatów i różnego rodzaju spotkań, dla których zaplecze stanowi hotel z 21 pokojami, 50 miejscami noclegowymi oraz elegancka restauracja, ze 140 miejscami do konsumpcji.

Właściciele i pracownicy serdecznie zapraszają do korzystania z usług GLAMOUR.

Nie zawiedziemy Państwa!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s