RSS

RESTAURACJA

FRONT

Częścią Glamour w Przeźmierowie k./Poznania, stanowiącego kompleks zabiegowo-wypoczynkowo-biznesowy, jest elegancka Restauracja GLAMOUR. Atrakcyjny wystrój i gustownie dobrane wyposażenie nadają restauracji niepowtarzalny klimat. Jest to wymarzone miejsce na organizację przyjęć oraz różnego rodzaju imprez okolicznościowych.
O wyborze tego miejsca na szczególne spotkanie w gronie rodzinnym decyduje nie tylko klimat lokalu. Dobrze współpracująca i profesjonalna załoga restauracji jest w stanie sprostać największym wymaganiom, zarówno pod względem menu, jak i estetyki przygotowywanych dań.
Restauracja współpracuje z najlepszymi dekoratorami wnętrz, których aranżacje podkreślają charakter danej uroczystości lub imprezy okolicznościowej oraz tworzą aurę ciepła i serdeczności.
Restauracja GLAMOUR jest obiektem wyjątkowym, wybieranym chętnie nie tylko na miejsce odbywania się ważnych uroczystości rodzinnych. Załoga restauracji jest w stanie sprostać oczekiwaniom każdego podmiotu (firm, instytucji, organizacji), poszukującego miejsca na zorganizowanie imprezy integracyjnej. Doświadczenie w przygotowywaniu różnego rodzaju imprez gwarantuje dobrą zabawę i dużą ilość miłych wspomnień.
Piękne wnętrze, doskonała akustyka pomieszczenia, kompetentna załoga, to wszystko sprawia, że warto korzystać z usług Restauracji GLAMOUR.
Dzięki zapleczu hotelowemu goście obiektu mogą dłużej pozostać w tym niepowtarzalnym miejscu. W Glamour można skorzystać z różnorodnych zabiegów, pozwalających uzupełnić energię i siły witalne. Pobyt w kompleksie może być źródłem niepowtarzalnych wrażeń i zadowolenia.

li-960x576

res1

r1

wesele3

page


 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: